Race Alpin

Rękawice narciarskie RACE WORLD CUP

Rękawice narciarskie RACE to rękawice, które ze względu na swój charakter i właściwości są idealnie dopasowane do warunków i wymagań w zawodach. Nasze rękawice mają bezpieczną ochronę, są wyposażone w ochraniacze i dlatego są częścią każdego profesjonalnego wyposażenia. Te rękawice narciarskie nie tylko utrzymują ciepło w dłoniach, ale także niezawodnie chronią. 

 

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Cadoc Freeride black 2022

Rękawica freeridowa Cadoc jest idealnym partnerem do zimowej zabawy we wszystkich typach sportów zimowych na stoku. Często wybierana również przez trenerów i instuktorów narciarstwa.

Cena 449,00 zł

Rękawice Kinetixx Torian Race WC white 2022

Idealne dla narciarzy którzy oczekują najlepszej ochrony. Model sprawdzony na trasach Alpejskiego Pucharu Świata. Torian to wybór Maryny Gasienicy-Daniel, naszej najlepszej Alpejki.   TABELA ROZMIARÓW

Cena 799,00 zł

Tarik Race WC black/yellow 2022

Idealne dla narciarzy którzy oczekują najlepszej ochrony. Model sprawdzony na trasach Alpejskiego Pucharu Świata.  Rękawica pięciopalczasta zawodnicza Tarik od KinetiXx została zaprojektowana do wszystkich typów narciarstwa zjazdowego.

Cena 799,00 zł

Torian Mitten Race WC white 2022

Rękawica jednopalczasta zawodnicza Torian Mitten od KinetiXx została zaprojektowana do wszystkich typów narciarstwa zjazdowego, z wyszczególnieniem slalomu i slalomu giganta. Rękawica używana przez Marynę Gasienice-Daniel w alpejskim pucharz świata.

Cena 799,00 zł

Tristan Race WC Red/Black 2022

Model sprawdzony na trasach Alpejskiego Pucharu Świata.  Rękawica pięciopalczasta zawodnicza Tristan od KinetiXx została zaprojektowana do wyścigów na trasie slalomu i slalomu giganta

Cena 849,00 zł