Multisport

Rękawiczki Mulitsportowe

Nie chcesz rezygnować z aktywności sportowej na świeżym powietrzu nawet przy niższych temperaturach? Mając odpowiedni sprzęt, nie zaszkodzi Ci wiatr, deszcz ani zimno. Rękawiczki do sportów zimowych firmy KinetiXx zapewniają ciepło i suchość dłoni - niezależnie od tego, czy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, grasz w piłkę nożną czy jedziesz na piechotę. Oferujemy odpowiednie rękawice do każdej aktywności, z lekką podszewką lub bez, z dłuższym mankietem lub rękawicą wierzchnią - jeśli jest naprawdę zimno. Tutaj w sklepie kinetiXxPolska znajdziesz odpowiednią rękawicę do swojej aktywności.

Większość modeli nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, a rękawice do sportów zimowych charakteryzują się wysoką oddychalnością i są niezwykle wytrzymałe.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Merubo 2022

Cena 269,00 zł

Winn Black 2022

Cienka lekka zimowa rękawiczka Winn od KinetiXx jest bardzo oddychającym modelem rękawiczek idealny na całodniowe aktywności na dworze. Wiatroochronny materiał  zapewnia komfort termiczny a elastyczne wykończenie przy nadgarstku pozwoli dopasować rękawiczkę i zapobiec dostawaniu chłodu do środka....

Cena 139,00 zł